Huhuku - Frost Mage

Huhuk

Huhuku - Frost Mage

Postby Huhuk » Sat May 20, 2017 9:04 pm

Název postavy:
Huhuku-Drak'thul

Věk:
27 let

Class + spec.:
Mage, frost + Fire (off)

Main spec.:

Frost - 52 traitů, 915 equipped (Je to různe od 913 -915, podle toho jakou nasazuji legendárku. Třeba v M+ switchuju 3 různe legendárky (vždy mám wristy a k tomu buď Sephuz (na trash), ruce (většinou na prvního bosse) a ring na BL). Na raidech je to samé. Záleží kdy se dáva BL atd).

-celkem mám na mágovi 12 legendárek (všechny bis do frostu i fire) :)

http://www.imgup.cz/image/LXdA

Off spec.:

Fire - 42 traitů, 910 equipped. Fire jsme hrával od začátku Legionu až do začátku NH, kde prostě začal být frost o třídu lepší.

Armory:

https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/huhuku

WoWProgress:

https://www.wowprogress.com/character/e ... hul/Huhuku

Profese:

Alchemy + Herbalism

Výpis altů:

V současné době mám jednoho alta (Fury Warrior), kterého jsme doexpil před pár dny. Nikdy jsme alta neměl, ale usoudil jsme, že by to chtělo si jednoho udělat. Vždy jsme se věnoval svému mainovi na 100%. Do ToS ho chci v rámci možností equipnout, aby byl v případě potřeby použitelnej minimálně na splity (nejsem si jistý jestli chodíte nebo ne). Doufám to že, nemám momentálně equiplého alta, tak nebude nepřekoatelná překážka. Jak říkam v případě potřeby na tom zamakám.

https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/hukong

Nesmějte se! Tomu co má na sobě ... :) vím že za jeden den jde nabrat mnohem lepší equip, ale teď jsem si dal od WoW pár dní pauzu jen slackuju a alta neřeším. Do té doby než budu vědět kde budu pokračovat.

Zkušenosti s WoW:

EN 7/7M

Nighthold 7/10M + cca 30 wipů na Augurovi.

World of Warcraft jsem začal hrát na TBC. Dostal jsem acc od kamaráda, který přestal hrát. Zde jsme po killu Kaelthase byl nucen ukončil raidování (měl jsme neustálé problémy s internetem a rodiče o změně poskytovatele nechtěli ani slyšet).

PS: to už teď nehrozí, protože bydlím sám :lol:

Po x letech jsem začal znovu hrát na konci WoD. Zde jsme se věnoval pouze PvP, převážně RBG. S příchodem Legionu začlo hrát spoustu známých lidí, s kterýma jsem raidoval v BTC. A rozhodli jsme se založit guildu Solaris. Po cca 3 měsícech raidování ze dne na den kompletně všichni přesteli hrát. Nikdo nezůstal, ale mě WoW a raidování pořád bavilo, tak jsme se rozhodl pokračovat a našel jsme si guildu Wolves Of Darkness. Kde jsme, až do dnešní dne. Zde nám ale cca před 2 týdny bylo oznámeno ukončení raidování z důvodu velkého odchodu hráčů (převážne konec s WoW). A jsme zase u toho. Raidování mě na WoW baví úplně ze všeho nejvíce a já nechci končit ale pokračovat.

Proč právě k vám?

WoWProgress sleduji již delší dobu a líbí se mi Vaše výsledky ku poměru času raidování (3 dny v týdnu mi maximálně vyhovují, zároveň v době progressu případný přidaný 4. den mi také nevadí). Dále tak nějak hledám novou výzvu. Nechci zde nijak hanit mojí současnou guildu (ba naopak mám jen samé dobré vzpomínky), ale upřímně cca 1/5 raidu prostě na kvalitní progress neměla a tahala dolů ostatní.

Před podáním přihlášky jsme se rozhodl kontaktovat Devlina a ptal jsem se, jak jste na tom momentálne s mágama, abych věděl jestli máte vůbec místo v raidu, než se rozhodnu podat přihlášku. Pár dní na to se mi ozval, že na mě koukal a že vyloženě proti není, ať zkusím napsat přihlášku. :)

Reference:

Pevně věřím, že když oslovíte někoho z vedení Wolves Of Darkness tak nedostanete špatné reference. Vždy jsem se snažil věnovat raidů maximálně a podávat jen ty nejlepší výsledky. Zároveň velice rád chodím vysoké klíče M+, ale bohužel nemám žádnou stálou partu na chození. Achievu Keystone Master jsem dosáhnul 31.1.2017 s random grupou přes LFG. V zhledem k mému " krátkému" působení ve wow nemohu poskytnout další reference. Snad jen logy něco málo prokážou, ale zde je to táke trochu zkreslující. Jako mage a range dps jsem měl na spoustu bossech "speciální" úkoly. Nikdy mi nebylo umožněno si tzv. udělat logy :). takže % se pohybuji v horní polovině, ale žádných 99% z Nightholdu nemám.

Něco o sobě:

Jmenuji se Michal, bydlím nedaleko Mladé Boleslavi. Pracuji v jedné veliké firmě, kde jsem součástí technické skupiny a staráme se o chod oddělení.

Čas na WoW:

Jsem online téměř denně cca od 17:00. Raidování do půlnoci mi nedělá problémy, ale déle bych pravidelně přetahovat nechtěl. Ráno musím podávat v práci výkony :)

Za cca 5 měsícu raidování ve Wolves Of Darkness jsem chyběl pouze na jediný raid.

Ostatní informace:

Po vydání Legionu jsme si kupoval nový PC, takže co se týká PC, tak zde žádný problém nebude. Zároveň cca před 2 měsícema jsme řešil problém s opakujícíma výpadkama internetu (už jsem byl přesvědčený, že změním poskytovatele),ale vše bylo vyřešeno vyměněním nějakého kabelu na páteřní síti poskytovatelem. Od té doby vše šlape jak má.

Screenshot UI:

http://www.imgup.cz/image/LXS7

Děkuji, že jste si našli čas na posouzení mé přihlášky. Snad se bude líbit. V případě jakých koliv dotazů, jsme k dispozici ať už in game nebo zde.

Teším se na případnou další spolupráci.

S pozdravem Huhuk

Devlin

Re: Huhuku - Frost Mage

Postby Devlin » Sun May 21, 2017 10:07 am

Děkujeme za přihlášku, posoudíme jí a ozveme se s výsledkem zpět co nejdříve

Devlin

Devlin

Re: Huhuku - Frost Mage

Postby Devlin » Sun May 21, 2017 9:41 pm

Ahoj,

vzhledem k ukončení raidovací činnosti musím tvou přihlášku zamítnout.

Hodně štěstí

Devlin

Return to “Prihlasky”